| redjhon69 a întrebat:

De ce nu imi apare iconita sa-mi rezerv update free la Windows 10? Am Windows 8.1 Bing original.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti apare numai daca ai windows 8.1 cu licenta. Se speculeaza mai multe date de lansare si rezervare pe internet.De exemplu pe 29 Iulie sau la sf lunii August. Daca ai win 8.1 cu licenta poti upgrada gratuit. Daca nu, va trebui sa upgradezi cu plata.

| redjhon69 explică (pentru anonim_4396):

Am licenta, nu+mi apare iconita pentru ami reyervaun upgrate gratuit