| Serban_Cristian_1993 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 625 si nu merge sa sun pe messengerul de la facebook, ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| SSJGohan3 a răspuns:

Ce sistem de operare ai pe el? poate pe versiunea de windows 10 insider cea rapida sa mearga...ca pe cea normala nu ai optiunea numai de pe android...sau vorbesc eu in necunostinta de cauza si sa aiba ceva telefonul la camera frontala. Ce am vazut ca ai ca posibilitate sa trimiti inregistrare vocala el vede si apoi raspunde e un fel de walkie-talkie dau si primesc raspunsul cand am timp.e mai practic cu mesaje vocale, sper sa te ajute