| andreistirbu a întrebat:

De ce nu imi merge suneteul. Am windows 7 cand bag boxele se aude bazaitul ala da nujt de ce nu se aude...Calculatorul e pus la televizor da nici la monitor nu merge orice as incerca nu-mi merge dati-mi niste situri sa-mi instalez driverele sa vad da nu cred ca merge nujt ce are! Raspuns urgent...

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ne spui ce placa de baza ai sau ce laptop ai, iar noi iti vom da sursa driverelor pentru sunet compatibile cu sistemul tau.

| andreistirbu explică (pentru dannyel86):

Unde vad ce placa de baza am? laughing)

| dannyel86 a răspuns (pentru andreistirbu):

Descarca softul Everest si afli tot ce vrei sa stii despre sistemul tau. Chiar daca e cu utilizare temporara, tot vei afla din ce e alcatuit calculatorul tau.

| andreistirbu explică (pentru dannyel86):

Da-mi un site de unde sa-l iau!