| fluturascolorat a întrebat:

De ce nu imi merge wi-fi de la telefon, sunt conectata la wireless meu de acasa insa atunci cand accesez google sau facebook imi da eroare DNS.

2 răspunsuri:
| SmartphoneGirl a răspuns:

Reporneste din nou router-ul.Adica scoate-l din priza si pune-l la loc. Daca nici asa nu se conecteaza, e prea vechi si trebuie sa-ti iei altul.Mi s-a intamplat si mie asa.

| fluturascolorat explică (pentru SmartphoneGirl):

L-am cumparat ieri, si router-ul si telefonul, deci nu are cum sa fie asta problema laughing