| laurtare a întrebat:

De ce nu mai imi apar postarile prietenilor pe facebook? Imi apar doar alea de acum cateva zile si cand dau in jos imi spune ca "Nu mai sunt postari de afisat"...Am intrat azi pe telefon si acum nu am nici o probelma adica imi apar toate, dar pe pc nu imi apar... Ce trebuie sa fac?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Delogheazate din pc, dai clear data din google/relogheaza-te si totul va fi ok! succes!
funda?

2 răspunsuri:
| AfuzaDanielaDany a răspuns:

De ce nu îmi apar postarile soțului meu când întru în profil la el nu îmi arata nimic

| Racas a răspuns:

De ce nu vad postarile de la prietenii mei?