| RobertVali111 a întrebat:

De ce nu mai merg jocurile pe calculator (La unele dintre ele imi spune ca este o eroare grafica, sau ceva de genu)? Cum sa rezolv?

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Instaleaza programele dupa CD-urile pe care le-ai primit cu calculatorul. Daca sti cum se face, este mai bine sa-i faci un update.
trebuia sa dai mai multe detalii despre sistemul de operare, eroare placi... asa nu pot sa-ti spun nimic...

| alin334 a răspuns:

Upgrade la driverele de la placa video thumbs up

| jmenaru a răspuns:

Dezinstaleaza driverul video. apoi instaleza ultima versiune(sau o versiune mai noua) a driverului.

| stefanvalentin a răspuns:

Depinde de calculator cat de bun e