| anyhylator a întrebat:

De ce nu mai merge sa deschid videoclipuri online? imi zice hd player is missing, media player needs to update, flash video must be instaled etc. De fiecare data cand dau pe update sau instalare la programele respective mi se instaleaza fel si fel de aplicatii neutile si videoclipurile tot nu merg. Am dezinstalat flash video player, reinstalat degeaba, zice ceva de plug-ins. Cum remediez problema?

1 răspuns:
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Probabil ţi-ai băgat la spyware şi programe dăunătoare de ţi-ai dilit tot calc. happy De regulă când vezi alea " hd player ", "update", " DOWNLOAD NOW ", " WATCH NOW ", fereşte-te de ele. Videoclipurile on line n-au nevoie decât de flash player, pe care îl iei de pe site-ul lor oficial, cu un simplu search pe google" Adobe flash player". Ca să remediezi situaţia acum happy bagă-ţi CCleaner, dezinstalează toate toolbarurile de **** pe care ti le-ai instalat, toate programele pe care nu le recunosti, apoi ruleaza programul. Apoi baga-ti " Spybot - Search & Destroy " ruleaza-l si p-ala, securizeaza/imunizeaza, eventual dupa toate astea, da-i si o scanare cu ce antivirus ai, la final instaleaza Adobe flash player, si cam asta e. Dar presupun ca e o varza totala in calc. tau acum din pacate.