| kikizzz a întrebat:

De ce nu merg trimise mesajele pe messenger? Arata cerculetul ala acolo jos in dreapta mesajului ca se invarte la nesfarsit... si pe date, si pe wifi... iar au astia de la Facebook o problema?

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

De obicei e decat un bug adica o eroare a aplicatiei care va fi rezolvata cat mai curand. Mi e mi se intampla foarte des la messenger sa am bug-uri, asa ca folosesc whatsapp.

Ca solutii, incearca sa dezinstalezi si intalezi aplicatia, sa vezi daca are vreun update de facut, ori daca ai conexiune la internet.

Incearca si pe alte dispozitive sa vezi daca merge, si daca da, da un restart si la telefon

| kikizzz explică (pentru Mirel4412):

Am dezinstalat-o si reinstalat-o, am conexiune la internet, am incercat si de pe pc, tot asa... o fi vreun bug...

| Mirel4412 a răspuns (pentru kikizzz):

Daca si pe pc e asa, foloseste alternative la messenger... In cazul asta nu ai ce sa faci