| BlackManJe a întrebat:

Cum pot pune un video pe youtube, pentru ca a aparut un altfel de youtube si nu prea ma pricep. Cand dau pe select files from your computer, imi da sa imi aleg videoclipul si il selectez si dau open, si apoi imi da o eroare

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie prea mare (cred ca nu accepta de cat 12 minute) sau formatul nu este acceptat. Trebuie sa scrie undeva denumirea erorii.

| BlackManJe explică:

Iti scriu cum e eroarea?

| Salontanul a răspuns (pentru BlackManJe):

Da. Scrie-mi eroarea. Nu stii engleza?

| BlackManJe explică:

Gata. multumesc de ajutor. am descoperit. trebuia sa am mozilla sau chorme