| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa setez Google pagina mea de pornire? Am Google Chrome. Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mozilla se misca cu viteza luminii stinse

| Hellp a răspuns:

Dacă ai ultima versiune de Chorme nu mai poţi seta pagina Google ca pagină de pornire

| INȚ a răspuns:

:| apesi ctrl+h
te uiti in partea stanga
si dai la setari
Acolo unde scrie "La pornire"
o alegi pe ultima pui google sau http://gugle.illegal.ro/

| ILikeSummer a răspuns:

Te-ai uitat la setări?

| AdiClipota a răspuns:

Du-te la Settings->Open a specific page or set of pages->Set pages si acolo bagi linkul de la google www.google.com.Funda?

| edani99 a răspuns:

Deoarece la Chrom-ul asta nou, asa este. Si eu am incercat dar nu mi-a mers.Asa ca am reinstalat Mozilla si nu mai folosesc Google Chrome.