| qMonsterrr a întrebat:

De ce nu mi se conecteaza cardul la telefon? Il bag si nu imi apar melodiile si pozele de pe card dar cand il scot imi apare " cartela memorie scoasa. "
Il am de aproape 2 ani dar nu am mai avut probleme. Ce-i cu el? laughing
Ps: e Micro SD Hc de 4 gb.

2 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Asa am patit si eu, inchide telefonul pentru 5 minute siapoi deschidel si ar trebui sa iti mearga! Daca nu inseamna ca este plin!

| flyer90 a răspuns:

Cardurile se pot si strica. Incearca sa il bagi in alt telefon si vezi daca merge.