| Dan202 a întrebat:

De ce nu pot distribui muzica de pe youtube pe facebook? Imi da urmatorul mesaj: Eroare în mesaj
Acest mesaj conţine elemente care au fost blocate de sistemele noastre de securitate.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm să ne anunţi. FUNDA

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Probabil este de la browseru tau pe alt browser ai incercat sa vezi daca merge?

| Matthew11 a răspuns:

Depinde acum si ce contine videoclipul, dar mai mult se poate de la browser...acum trebuie sa fii atent la ce trimiti si ce distribui ca unele nu merg din cauza pc poatr ai probleme la el!
Cand vrei sa mai trimiti un video intra la setarii si te uiti ca control penel acolo vei merge la network si vei schimba setarile dupa distribui de 2 ori acelasi video si ati va merge! Funda plizz