| euAnonim100 a întrebat:

TPU!
Am postat un link pe o pagina de Facebool de mai multe ori la rand, iar acestia l-au blocat, considerandu-l spam.
Cand incerc sa il postez imi afiseaza urmatorul mesaj:
"În conţinutul pe care încerci să îl distribui există un link pe care sistemele noastre de securitate l-au detectat ca fiind nesigur:
--- respectivul link ---
Te rugăm să ştergi acest link pentru a continua.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm să ne anunţi."
Am facut cateva sesizari, dar nu am primit niciun raspuns! As vrea sa stiu ce pot face pentru a-l debloca. Este un link-ul unui site oficial, si am mare nevoie de postarea acestui link in continuare pe Facebook.
PS. Nu vreau sa il "scurtez" cu un URL Shortner.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Astepti pana te scoate din spam!

| euAnonim100 explică (pentru K0sti):

Am mai mult de 3 luni de cand astept!

| erichlemny a răspuns:

Pai normal ca daca aia de la fb cred ca daca acelasi link de mai multe ori =spam