| balubarece a întrebat:

De ce nu pot downloada nimic, am spatiu in partitii, am sters cache si cookies, de pe browsere, si sunt pe contul de administrator, (Windows XP ). Toate downloadurile se opresc la ultimul MB.

Răspuns Câştigător
| xBro a răspuns:

Instaleaza-ti toate driverele pentru windows xp am avut si eu aceeasi problema acum 3 ani mi-am instalat toate driverele placii de baza si n-am mai avut nici o problema...

http://www.driverupdate.net/

| Barganel a răspuns (pentru xBro):

Am aceeasi problema si nu nu pot sa o remediez! Is dispera! straight face

| Barganel a răspuns (pentru Barganel):

Dupa un timp de cautare am gasit ce trebuia pentru a remedia aceasta problema. Dar dupa vreo 6 luni a trebuit sa instalez din nou windowsul, Acel program care ma scapa de virus se numea Sality Killer l-am gasit pe net cand cautam disperat, l-am uploadat pe un site arhivat si am salvat Link-ul pe id-ul meu de mess Si am uitat parola la id si nu mai gasesc acel program. Ti-am dat o idee, acele chiar merge dupa ce am deschis programul ala gata a disparut problema Se numeste Sality Killer.