| CoolMihaY a întrebat:

Problema crying nu stiu ce are contul de facebook imi apar doar stiri vechi am sters cache cookies si history va rog spuneti-mi ce are crying

4 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Stirile vechi iti apar atunci cand mergi la Home si vezi toate postarile prietenilor sau postarile la paginile la care tu ai dat like-uri.
Nu are nimic contul tau, insa cand intri pe el, intra direct pe pagina ta si nu pe cea cu postari vechi.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

| CoolMihaY explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Nu intelegi dau la home si imi apar stiri de acum 3-4 zile;(

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru CoolMihaY):

Pai este normal sa-ti apara asa, asta incerc sa-ti spun si sa te lamuresc eu. Asa functioneaza site-ul si nu numai tie iti apar asta, ci si mie si tuturor utilizatorilor care au cont pe Facebook.
Nu-ti face griji ca este normal sa apara asa. Si degeaba le stergi ca vor apare mereu altele noi. Am cnt de Facebook de 5 ani si intru zilnic pe el si stium cum functioneaza.

| CoolMihaY explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Dmnee ce nu intelegi ca nu imi apar nicio stire noua de 3-4 zile si pe celelalt cont merge? pur si simplu nu vad ce pun prietenii mei mai nou... intelegi?