| Λndrei a întrebat:

De ce nu pot sa vad videoclipurile,(momentan am descoperit ca pe v play nu pot insa pe you tube pot), pe aplicatia Internet Explorer in Windows 8?

7 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Incearca sa instalezi Adobe Flash: https://get3.adobe.com/flashplayer/update/plugin/

| Λndrei explică (pentru Kattan):

Crede-ma ca am facut treaba aia in secunda 2 chiar daca stiam ca e deja instalat...

| Kattan a răspuns (pentru Λndrei):

Cum se comporta? Te rog screenshot.

| Λndrei explică (pentru Kattan):

Nu-mi apare efectiv videoclipul.

| Kattan a răspuns (pentru Λndrei):

Un screenshot ar fi ajutat.
Citeste aici: http://blog.rabidgremlin.com/......whitelist/

| Λndrei explică (pentru Kattan):

Si dupa ce am citit tot din link-ul postat de tine lucrurile incep sa capete sens...

| Λndrei explică (pentru Kattan):

Iar pe langa IE 10 am descoperit ca si aplicatia de la Google,("Google Search"), face exact aceleasi..."figuri".
Asta ar insemna ca Flash este pe duca; oare ce zice Apple? laughing