| alina_7577 a întrebat:

De ce oare webcamul meu nu merge pe yahoo messenger cu id meu dar cu alt id merge?
Are careva vreo idee?

5 răspunsuri:
| DexTer a răspuns:

Ai verificat setarile...la preferintze la messenger?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu il ai salvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ca nu til l-ai salvat ori cineva a aflat cineva parola fa-ti altu asta e varianta cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma numesc gabriella toata lumea imi spune ella cu problema ta poate fi ori nu e salvat ori cineva tia aflat parola mai bine iti faci alt id si totul revine la normal

| larisukaa89 a răspuns:

Nu sunt sigura dar probabil ca pe id-ul tau de messeger nu este instalat vreun program altfel nu-mi explic totusi intreaba pe cineva care se pricepewinking e mai bine:*