| Element001 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce se pricep in domeniul calculatoarelor. Deci am o problema la pc in cea ce priveste yahoo messenger! imi merge absolut tot in pc...dar mess NU! imi da panarama aia de erruare ca si cum nas avea mess,imi zice ceva de Lan. Sincer nu stiu ce sa-i fac, daca careva are vreo idee e buna venita, un program ceva ce sa ma ajute!

multumesc!

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Reinstaleaza messenger. sau poate nu ai setat corect data si ora la calculator( eu asa am patit nu le avea corecte si din cauza asta nu mergea)

| Element001 explică (pentru djdani2010):

Man ceasul eeste setat corect!

2 răspunsuri:
| Ady2098 a răspuns:

Baga data si ora corect sau intra pe www.versiune-veche.com si ia un mess mai vechi(9 de exemplu).E de la viteza de net ca asa imi da si mie pe mess 11