| anng2010 a întrebat:

De ce procesorul imi este folosit tot timpul +50%, daca nu este desktop window manager este window explorer ce foloseste procesorul. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Buna intrebare. Ca daca vrei mai multe detalii despre ce se inampla la tine in calculator foloseste process explorer, il iei de pe site de la Microsoft

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx

1 răspuns:
| IamPharell a răspuns:

Posibil ca tu sa ai 1gb ram si sa ai windows vista si windosul mananca ram. ai deschise programe de care nici tu nu stii ca sunt deschise. de ex yahoo service, windows search, ymsgr-tray, care astea sunt deschise nu de windows ci de administrator, odata cu aprinderea pc.