| anonim_4396 a întrebat:

De ce sacadeaza unele jocuri daca ai cerintele necesare

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ia vezi sa nu asculti manele in Winamp in momentul ala! laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Pentru ca nu le ai.

| myname1s a răspuns:

Pey tu poate ai 1gb la ram si jocul cere minim 1, dar daca folosesti 700mb, mai raman 300.insuficiente jocului pentru a rula cum trebuie (si asta este doar un exemplu...) Pot fi de vina si unele setari...si multe altele thinking X dar in general pentru ca ai cerintzele minime, deci iti merge, dar nu cum trebuie.incearca si tu sa mai dai low la detaliile video.