| Dany_Seby_1996 a întrebat:

De ce se blocheaza calculatoru cand instalez windows xp si apre niste linii pe destop si gata sau este cand se restarteaza ajutatima funda happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu habar nu ai sa scrii, da sa instalezi windows! Pune mana pe carte!

| AdrenalinTm a răspuns:

Iti moare placa video sau instalezi 64 biti si procesorul tau suporta 32

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Poate sa fie de la placa video. Oricum cei de la Microsoft nu mai ofera updateuri pentru windows xp.Iti recomand sa iti instalezi windows 7 sau 8. Daca calculatorul nu indeplineste cerintele pentru windows 7 8 atunci o versiune de linux ar fi cea mai buna varianta(de exemplu ubuntu).

| AndreiTudor2000 a răspuns:

Ia-ti windows 8.