| syncmaster_5113 a întrebat:

De cateva zile nu ma mai pot uita la filme pe youtube. Sunetul merge dar unde trebuie sa fie imaginea ii alb complet. am reinstalat firefoxu si chrome si tot nu merge. si flash ii cel mai nou. am reinstalat si windowsu. ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| GenetiX a răspuns:

In primul rand nu ai reinstalat Windows-ul. Ma indoiesc ca ai facut tu tocmai o formatare si reinstalare pe curat in linie de comanda. Ce-ai facut tu acolo e o nimica privind reinstalarea dar ma rog.
Incearca asa:
ruleaza test DirectX cu comanda "dxdiag" in RUN. Executi toate testele de pe pagina din TAB "Display" si vezi daca sunt trecute testele cu succes.

- dezinstalare FireFox
- dezinstalare drivere video daca testul directX a esuat.
- dezinstalare FlashPlayer
- reinstalare drivere Video daca au fost dezinstalate
- reinstalare FireFox
- reinstalare FlashPlayer
- Instalare ShockWave.