| Alexandru_Florut_1989 a întrebat:

De curand am reinstalat windowsul si mi se tot blocheaza mouseul mouseul e de ala cu senzori si cu stick usb fara fir va rog ajutati-ma dau funda la cel care ma ajuta sa nu mai se blocheze sageata.

Răspuns Câştigător
| BadSirChaos a răspuns:

Mouseul e wireless cu senzor optic, asa ii zice acestei inventii mirifice, acelea cu bila au disparut de mult, astea wireless au baterii, trebuie schimbate cand se consuma, asta e problema.

3 răspunsuri:
| Andutu21 a răspuns:

Se blocheaza doarece conexiunea dintre sitck-ul usb si mouse este precara, din cauza bateriilor sau distantei prea mari de utilizare.

| Alexandru_Florut_1989 explică (pentru Andutu21):

Multumesc tuturor Bateriile erau Problema si Raspunsul asta mi se pare cel castigator ai Funda.

| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Nu ai mausul bun sau usb-ul de la PC.iti recomand sa-ti iei un mouse mai performant
Succes