| Danyel129 a întrebat:

Astazi mi-am reinstalat windowsul iar acum cand incerc sa ma uit la videoclipuri se tot blocheaza.Merge cateva secunde, se blocheaza si tot asa.Ma puti ajuta? Cum fac sa nu mi se mai blocheze?

6 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Instaleaza Comodo Dragon Internet Browser si scapi de astfel de neplaceri.
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

| Danyel129 explică (pentru Iwao):

Multumesc dar si la acesta se blocheaza uneori O.O.Nu la fel de mult ca la celelalte totusi.

| xXAlphaXx a răspuns:

In primul rand, ai Flash Player instalat pe windows?

| Antoni0 a răspuns:

Vezi poate nu ai instalat driverele de la placa video sau placa de baza

| Danyel129 explică (pentru Antoni0):

Le am instalate.