| MesterZaicik a întrebat:

De curand am vrut sa instalez windows 7 (de net cu toate setarile si driverele in regula), dar nu a mers sa il instalez, imi dadea o eroare cica nu a putut sa citeasca un folder sau ceva gen, acum de fiecare data cand deschid calculatorul imi arat ce sa rulez, setupul sau windows 10, cum pot sa scap de acesta sau cum as putea sa instalez windows 7?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setezi default ce vrei, Windows 10 sau 7 si ala se deschide mereu.
Descarci din nou un ISO, il pui pe DVD/USB si instalezi iar Windowsul.
Vezi in msconfig.

| MesterZaicik explică (pentru anonim_4396):

Ai ceva skype ca sa-ti arat ce eroare da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MesterZaicik):

Da-l tu te rog sa te adaug.