| Kanpeki a întrebat:

De curand mi-am cumparat GTA 5 pentru PS3. Jocul a mers perfect timp de 2 saptamani apoi cand am introdus CD-ul, PS3-ul nu l-a mai recunoscut. (Inafara de jocul asta, recunoaste orice CD) Oare care este cauza? Am observat apoi ca CD-ul are o mica zgarietura perpendiculara in mijloc si poate de asta nu-l recunoaste. Cum as putea sa repar zgarietura ca sa imi recunoasca CD-ul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu sa poti repara zgarietura.El este de vina.Trebuia sa umbli cu mai multa atentie.Va trebui sa iti iei altul.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca spui ca restul jocurilor sunt recunoscte, e clar ca problema e de la disc. Si nu prea ai cum sa repari asta...