| RappMusicc a întrebat:

De curand mi-am cumparat un mouse fara fir. Am incercat sa il instalez si nu merge si in carte scrie de "My Bluetooth Place". Imi spuneti de unde il pot downloada? Cine imi spune cum sa il instalez si de une pot downloada "My Bluetooth Place" primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

My Bluetooth Place nu este un program,ci un folder care se face automat in My Computer sau pe Desktop atunci cand instalezi un soft Bluetooth (cum e BlueSoleil,de exemplu). La mouse-ul fara fir, nu ai nevoie de niciun driver sau program. Vezi sa aiba bateriile incarcate, poate de aceea nu merge.

| RappMusicc explică (pentru JustCosmin):

Le are dar... In carte scrie ceva de My Bluetooth Place!
Si zi-mi si mie unde il pot gasi in My Computer!

| RappMusicc explică (pentru JustCosmin):

Zi-mi unde il gasesc in My Computer si iti dau funda!

| RappMusicc explică (pentru JustCosmin):

Frate...Ce Soft Bluetooth pot instala?

| JustCosmin a răspuns (pentru RappMusicc):

Nu stiu de ce tot spui de Bluetooth,doar daca nu cumva mouse-ul tau este prin bluetooth si nu pe Wireless. Daca e pe Bluetooth si il folosesti la laptop,daca laptopul are bluetooth integrat,cauta un driver pentru el,pornesti bluetooth-ul si folosesti mouse-ul. Daca laptopul nu are bluetooth,atunci ai nevoie de un adaptor bluetooth, care are si un soft de instalare. E valabil si pentru PC. Mai bine imi spui daca il folosesti la laptop, ce model este laptopul ca sa vad poate te pot ajuta cu un driver pentru bluetooth in cazul in care laptopul il are integrat.