| naomy99 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un notebook ASUS. 2 zile a mers foarte ok sunetul, iar acum se aude foarte incet. Pentru sunet era instalat REALTEK HD AUDIO MANAGER. Cand dau auto test se aude ca acum 2 zile dar dupa ce se termina auto test-ul iar se aude foarte incet. Dati-mi un sfat ce pot face. FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Trebuie sa dai "revenire la driver"pentru ca,, notebook-ul fiind nou, si-a instalat, pe parcurs update-uri si, este posibil sa fi updatat si driverul de sunet.de aceea, daca ai probleme cu sunetul.atunci trebuie sa dai revenire la driver-si el va reveni la driverul care l-a avut ni momentul cand l-ai cumparat, sau la ultimul driver, inainte de update. daci-revenire la driver.

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Si pentru tine acelasi raspuns.
http://www.youtube.com/watch?v=WdXzmJ9S7Fc&feature=youtu.be
pentru alte videotutoriale: http://contactit.blogspot.com

| naomy99 explică (pentru supermdmario):

Am urmarit videoclipul. Dar eu trebuie sa dau la dezactivare sau unde ca sa se auda ca la inceput?

| supermdmario a răspuns (pentru naomy99):

Trebuie sa dai "revenire la driver"pentru ca,, notebook-ul fiind nou, si-a instalat, pe parcurs update-uri si, este posibil sa fi updatat si driverul de sunet.de aceea, daca ai probleme cu sunetul.atunci trebuie sa dai revenire la driver-si el va reveni la driverul care l-a avut ni momentul cand l-ai cumparat, sau la ultimul driver, inainte de update. daci-revenire la driver.