| adelinmihai00 a întrebat:

De curand mi-am luat o tablea si cand intru pe internet imi zice "exista unele probleme legate de certificatul de securitate al acestui site" ce pot face?

Funda

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

La data și ora în ce an și dată precum și pe ce fus orar îți este setat ceasul. Dacă nu tyi-s pe București, ora reală, dată reală și anul 2014 atunci ar trebui să faci acest lucru, adică să le stezi cum trebuie.Succes

| adelinmihai00 explică (pentru DeyCj):

Multumesc mult mi-ai fost de ajutor

| DeyCj a răspuns (pentru adelinmihai00):

Pentru puțin

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Verifica (,) ca tableta sa fie setata la data si ora corecta.

| pbsolver a răspuns:

Subscriu la ce a zis LTAA. Seteaza ora si data si totul va fi OK