| XNicooxp a întrebat:

De exemplu daca sunt logata demult pe contul altei persoane de google, poate vedea asta? Eu nu il folosesc doar mai intru din cand in cand la istoric. Poate vedea?

7 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Nu doar tu vezi istoricul altei persoane, și persoana aia poate să-l vadă pe al tău.
Browserul s-a sincronizat cu contul ăla.
Dă log out.

| rrrp a răspuns (pentru CdeMetal):

Pai probabil ea nu e logata cu cont de google deci doar a ramas logat contul pe device ul respectiv.

e desktop sau mobil?

| CdeMetal a răspuns (pentru rrrp):

Dacă vede istoricul persoanei e logată.

| rrrp a răspuns (pentru CdeMetal):

Pai sigur e logata dar poti sa fi logat doar intr-un browser de pe device... nu trebuie sa se fi sincronizat ceva.

doar ca logurile astea raman pe server la google si o sa stie cu tu ai fost logat pe device ul ala (dupa ip, cookieuri si multe altele).

| DrGoogle a răspuns:

Depinde ce notificari a setat, daca persoana e logata cu acel cont si pe telefon s-ar putea sa primeasca notificare cand tu te loghezi

| rrrp a răspuns:

Daca te duci la details in dreapta jos o sa vezi browserul (adica chrome, firefox), ip ul si cand te ai logat/de unde/cu care.

acum nu stiu daca le vede doar pe cele active sau pe toate (gen history). dar e posibil sa vada la un moment dat (asta daca se intereseaza tongue)...

| Takishima a răspuns:

Daca esti logata pe contul altuia desigur ca puteti vedea tot ce acceseaza aceasta din istoric. E ca un fel de hacking : stiu tot ce faci. Acceseaza si ceva oenibil : how to entertain little girls? Dar se poate face la fel si in cazul dvs. Si acea persoana poate vizulaliza ce ati accesat dvs. Even! Cred ca daca dati log out si incer ati din nou sa intrati in cond acea persoana va primi notificare in email locatia si dispozitivul de unde a fost ligat si daca nu e a dumneaei sa blocheze. O sa afle. Soon!
I know what you did... last click!