| Aleeee95 a întrebat:

De fiecare data cand conectez aparatul foto la calculator, mi se deschid o groaza de fereste, in care zice ca sa scot aparatul! Ce are?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-l recunoaste.

| oPeL68 a răspuns:

Daca ai programe tip anti-virus, care iti spun sa deconectezi aparatul foto trebuie sa cauti prin setari. Incearca sa dai detalii despre ce mesaj primesti. sau daca poti sa copiezi mesajul/ sa faci un print screen.

| OnuOnulică a răspuns:

Pai pc tau nu suporta usb.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Mai bine pui cardul intr-o imprimanta si nu va mai aparea asa multe ferestre.
Poate USB este undeva rupt sau stricat si nu face conexiunea prea bine.

| MihaiGe a răspuns:

Se poate ca, PC-ul tau sa nu suporte USB-ul!

Bafta!

| Loredana123 a răspuns:

Ai laptop?

| Aleeee95 explică (pentru Loredana123):

Am calc... si aparatul e profesional happy