| bogdan324 a întrebat:

De ieri am o problema cu netul, cand intru pe unele pagini(TPU spre exemplu) astept ceva pana se incarca, cam 5-10 secunde,dar pe Youtube imi intra instant.
Cand vreau sa intru pe gta online nu ma lasa pe motiv ca nu se conecteaza la net,in schimb daca joc cs go n-am treaba,pingul la fel de bun ca inainte,la fel si pe league of legends, fara probleme.
Cand descarc ceva am aceeasi viteza ca si inainte sa fi aparut problema asta, adica undeva la 50-70mb/s
In schimb cand dau pe speedtest nici macar nu imi incepe testul,apas go si nimic,dupa iar imi apare acel buton.
Am reinstalat driver-ul de la placa de retea, la fel.
Am lasat modem-ul sa ia o pauza de la curent, la fel.
Am net de la RDS de 1Gb si pc-ul este relativ bun asa ca n-ar trebui sa aiba probleme.
Are cineva vreo idee ce ar putea avea net-ul?

1 răspuns:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sterge cookies.In general sterg tot, mergi la istoric, bifezi tot si stergere de la inceput.