| ra1ntags a întrebat:

happy! Am reinstalat cu greu windowsu 7 si in final dupa un timp am reusit laughing. Bun, si deja au inceput problemele cand vreau sa intru in pc trebuie sa astept la "starting windows" da degeaba ca nu apare nimic, trebuie sa dau rr la pc pana imi apare ceva [ cred ca vreo 10, 20 de restaturi inf straight face ] iar dupa aceea, incerc sa instalez "realtek hd audio driver" si imi spune "Realtek hd audio drivere failure ". ce facstraight face am incercat in orice fel : din device manager, alte drivere de pe net s. a. Ce pot sa incerc?happy. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ai bagat windowsul gresit.Lasa pe cineva care se pricepe sa-l bage, sau poti cauta tutoriale pe net si asa vei invata!

| MrPopper a răspuns:

In primul rand cauta dracului pe cineva care se pricepe. Nu toti natafletii se pricep!