| DuTzZeLiAn a întrebat:

am si eu o intrebare. de ieri incerc sa instalez placa audio si cand ii dau install (la partea cu update) se restarteaza calculatorul. Soft-ul se instaleaza pe jumatate deoarece calculatorul, placa mi-o recunoaste pe jumatate... daca incerc sa ii dau update driver din device manager la sfarsit iar mi se restarteaza calculatorul... (Driver : Realtek AC'97)
PS: daca nu este acesta driver-ul exista modalitatea de a se instalat automat cu un program gen Driver Detective sau eu mai stiu? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| ahileintaiul a răspuns:

Spune-mi exact ce placa ai si ce sistem de operare si te ajut cu link

| DuTzZeLiAn explică (pentru ahileintaiul):

Pai placa din cate stiu e realtek happy si Os-u xp happy am incercat mai multe xp-uri la unele imi blue screen death ala. happy

| DuTzZeLiAn explică:

Placa :Realtek Os: Xp

| ahileintaiul a răspuns (pentru DuTzZeLiAn):

Modelul placii de baza, rog

| DuTzZeLiAn explică:

Mda am rezolvat-o am instalat alt windows (mi-a instalat automat totu') mersi mult ori cum!