| WeAreSmart a întrebat:

De unde pot descarca Kaspersky One in limba romana?

4 răspunsuri:
| Radeas1 a răspuns:

Deci vad ca te-ai limitat la Kaspersky....Eu votez pentru NOD32. Daca vrei sa alegi si daca vrei sa te convigi : kaspersky e al doilea cel mai bun ca securitate, dar i se cam rupe ca al tau calculator se misca ca o caruta trasa de un melc.
Deci, ce ram ai ma? ce procesor?
Eu aleg NOD32. Acum ramane decizia ta. Ca sa nu fiu off-topic, nu se face Kaspersky ca NOD32, Norton, Avast, si alte alea. Are decat limba rusa si limba engleza.

| Cornel320 a răspuns:

Firma Kaspersky nu produce programe in limba romana.

| WeAreSmart explică (pentru Cornel320):

Atunci de unde este kaspersky antivirus sau intenet security in limba romana? de ce nu ar fi si one?