| morosanu55 a întrebat:

De unde pot dezactiva celelate dispozitive/telefoane din familie care folosesc/sunt conectate la whatsappul meu? PS nu am telefon momentan ca e defect. De pe Pc se poate?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de telefon ca sa controlezi dispozitivele conectate la contul tau, dispozitive pe care le vezi la sectiunea "Linked Devices" din setari. Pe clientul web sau aplicatie nu se poate decat sa vorbesti si sa modifici setari de notificari, tema aplicatiei, fundalul chatului etc.