| SecretDarky a întrebat:

imi pica netul mereu cand folosesc dispozitive bluethooth cum ar fi o boxa, imi pica netul si daca am prea multe dispozitive conectate la el sad de ce?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti pica netul la ce, la laptop...sau? Daca da, ai incercat sa reinstalezi/actualizezi driverul de Bluetooth?

Bula
| Bula a răspuns:

Din cauza ca ambele (wi-fi si bluetooth) sunt procesate de acelasi circuit de radiofrecventa, alternativ.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la router ca iti pica netu? adica iti pica netu in toata casa? sau de pe telefon?

| Florin_Andrei_Mindru_1994 a răspuns:

Ai netul de o frecventa slaba, suna la digi sau de la ce firma ai instalat internetul si vezi ce zic baietii de acolo. Bafta