| valentynrobert a întrebat:

De unde pot face rost de piese ieftine pentru calculator. Dar sa fie si bune

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Piesele sunt gratis

Răspuns utilizator avertizat
| PisicMic19 a răspuns:

Www.okazii.ro si te incaieri la pret vezi sa aiba calificative si le citesti, nu te bagi cu circotasi.forum computergames si acolo faci cont si dai cautare idem si aici cu calificativele. Piesele nu se iau ca pepenii din piata fara sa fie probate. Intii cauti cauti cauti apoi alegi si incepi sa intrebi eu ma incaieram cu ei pe okazii de le mergeau fulgii.