| Neagoe_Alex_1990 a întrebat:

De unde pot face rost si eu de o sursa suplimentara pentru placa video. Mentionez ca nu pot schimba sursa actuala.
Sursa FSP BoosterX-3 300W

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cum crezi tu ca pui sursa suplimentara? Mai treceti pe la scoala fratilor...

| CPAElites a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci...Tu ai ales sa cumperi ca prostu un sitem brand...
De ce nu ai cumparat pc-ul pe componente? Nu iti place sa faci economie?

| octav005 a răspuns:

Pai de ce iti trebuie? eu zic ca este destul pentru placa video. PC iti consuma undeva la 130w si restul iti ajunge pentru placa video