| anda31111 a întrebat:

Am un Samsung galaxy chat si vreau sa descarc niste poze cu cablul de date si nu reusesc. cine are telul asta ma ajuta si pe mine cu un sfat va rog din suflet? dau fundita primului are imi da sfatul si reusescc sa descarc pozele.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu reusesti sa te conectezi? Vezi ca la setari in telefon trebuie sa gasesti "conexiuni PC" si apoi dai "stocare in masa" sau ceva de genu...

| anda31111 explică (pentru Bondarel99):

Nu gasescsad ai Samsung galaxy chat?

| anda31111 explică (pentru Bondarel99):

Gasesc direct conexiuni pc sau intru intro alta fereastra si gasesc acolo?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anda31111):

Da pe conexiuni pc si o sa-ti apara niste optiuni, daca gasesti stocare in masa dai pe ala...

| anda31111 explică (pentru Bondarel99):

Nu gasesc:d