| Marry123 a întrebat:

De ce pe google chrome mi se aude muzica intrerupt, am incercat si pe mozilla si acolo se aude perfect. Eu cred ca e o problema cu google chrome. ce ar trebui sa fac :-s? dau funda. :*

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Chrome-icul deschide/porneste un process pentru fiecare tab deschis si astfel papa multi rami, asa ca mai inchide din ele, sau mai inchide-l/deschide-l din cand in cand. Poti vedea in Task Manager care-i baiul.

| maryary a răspuns:

Mai instaleaza inca o data.Mia mers.

| EnigmaZ a răspuns:

Mai instaleaza o data goole chrome ca si eu am avut acelasi lucru cu muzica :