| TwixulDrept a întrebat:

Dece cand imi trimite cineva o poza nu se salveaza? Zice,, A problem curent... "? Ce pot face ca sa pot salva poza? Plz raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Probabil descarci mai multe "chestii"in acelasi timp sau viteza net-ului e prea mica. Ar trebui sa inchizi paginile de net pe care esti si cele pe care le descarci si poate va merge. CEl putin eu asa faceam. Uneori poate fi si de la antivirus(mie mi s-a intamplat). Poti sa il dezactivezi sa vezi daca, dupa poti primi poze sau nu.

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

S'ae putea să trebuiască din nou instalat windows'ul.Probabil ai mulţi viruşi. Şi mie mi se întâmplă la fel. Spune'i persoanei care îţi trimite să arhiveze înainte imaginile, la mine aşa funcţionează.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@andreutzza ca să arhivezi o imagine dai click dreapta pe ea şi add to archive. Ţi'o va transforma în format rar. Dar trebuie sa ai winrar instalat

| TwixulDrept explică:

Cum sa arhiveze o imagine?

| Anonim21321 a răspuns:

Nu stiu dc dar stiu un alt mod de a trimite o poza.sus sunt mai multe casute una cu invoroment, activities siPHOTOS... apesi pe photos si astepti ca persoana cu care vb sa dea accept.iti apare ceva in partea dreapta dai add photos si selectezi poza si dai open...acea persoana va da la save(la sageata de langa save daca sunt mai multe poze si la "save all to my computer") sau simplu pe save si alegi unde.winking
Succes:*

| stelistu:X a răspuns:

Esti iddle intra inapoi pe mess daca nu dai rst la comp si daca nici at sa nu ai nici un status tongue