| FriendsShow a întrebat:

Deci, am Microsoft visual C++ 2005 redistributable si 3 Microsoft-uri visual C++ 2008 redistributable ( x86.90.21022.218, x86 90 30729 17 si x86 9.0 30729.4148 ) si eu cred ca am prea multe si nu stiu pe care trebuie sa le elimin si calculator. Voi stiti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa elimini niciuna, sunt niste librarii de care sistemul de operare are nevoie

| al3xander a răspuns:

Visual C++ Redistribuitable este un runtime pentru programele facute in Visual C++ si daca dezinstalezi unul s-ar putea ca dupa sa numai functioneze anumite programe. de cele mai multe ori se folosesc pentru jocuri care le instaleaza singure pentru a functiona, recomandarea mea, lasa-le acolo.

| andrew1997 a răspuns:

Aceste ''programe'' sunt update-urile de pentru Windows.