| CRC98 a întrebat:

La ce e bune astea?
Exemplu:

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable
Microsoft Visual C++ 2008 ATL Update kb973924 - x86 9.0. 30729.4148

Asa ca exemplu si ajuta la ceva sau nu sunt bune la nimica si pot sa le sterg?
Nu accept jignitoare doar sa imi ziceti la ce sunt bune!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Citeste aici ca sa intelegi mai bine.
Este la fel pentru toate librariile C++
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=3387
- sunt programe care le folosesc, de regula se instaleaza inainte de instalarea programului respectiv.La "add and remove" pot aparea mai multe variante ale aceluiasi C++2005. Nu te incurca cu nimic, nu au virusi, asa ca le poti lasa fara probleme.

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

E pentru librarii.Nu-l sterge + ca nu te incomodeaza cu nimic.E pentru dll-uri.Nu-l sterge sf meu.

| CRC98 explică:

Poftim o funda si tie un vot folositor multumesc!

Răspuns utilizator avertizat