| CapitanuSemafor a întrebat:

Deci, am o placa de baza scurta, nu am decat un slot pentru placa video si unul pentru o placa audio. Eu as cam vrea sa imi pun o placa audio, dar daca montez una in slotul respectiv, va fi la aprox. 1-1.5 cm de coolerul placii video (un GIGABYTE GeForce GTS 250). Intrebarea mea este, daca montez una acolo, ventilatorul va putea ventila bine/satisfacator in acea situatie?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Va functiona, stai fara grija, poate va creste temperatura cu 2-8 grade dar nimic mai mult!

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Daca coolerul functioneaza in parametri normali totul e ca