| VadPorci a întrebat:

Deci am o problema.Acum cateva zile ma uitam pe youtube si m-am plictisit si am inchis pc, dar cand l-am deschis din nou nu mai mergea sonorul de nici un fel, si erau toate la mixim? DAU FUNDA RASPUNSULUI CORECT

3 răspunsuri:
| katherinne a răspuns:

Ar trebui sa le mai verifici o data sa fii sigur/a ca sunt date la maxim, iar daca nu merge s-ar putea sa fie ceva ars sau stricat la boxe.

| Stef126 a răspuns:

Incerca sa reinstalezi placa de sunet. Posibil sa fi cazut(adica sa nu mai mearga). daca nu merge asa, reinstaleaza windows-ul.

| same a răspuns:

Incearca o noua placa de sunet.s-o fi ars.