| VadPorci a întrebat:

Hey, TPU.Am o problema ma uitam eu pe youtube si am inchis pc, dar cand l-am deschis numai mergea sunetul la muzica sau pe siteuri, dar la jocuri mergea, de ce?straight face FUNDA raspunsuli corect

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Reinsaleaza driver-ul de sunet.Ar trebui sa fie un cd pe care l-ai primit odata cu calculatorul.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate trebuie sa bagi iar codecs. Sunetul in jocuri iti merge tocmai pentru ca nu are nevoie de alea, pentru ca este in alt format, dar programul de sunet (winamp) si browserul are nevoie de ele ca sa poata 'citi' sunetul?

| Elisa a răspuns:

Nu am nici o idee. Poate e din cauza ca ai intrat pe un site cu virusi sau poate e de vina pc. Ai grija. Cel mai bine este sa consulti un om specialist in pc-uri sau sa iti reinstalezi winndowsul. Bafta.

FunditsA?

| elizzu a răspuns:

Si mie mi se intampla, ai incercat sa restartezi?