| matyyyy a întrebat:

Deci am o problema la windows 8.Netul(direct prin cablu) merge perfect pe jocuri, messenger. dar in browser nu merge deloc (in niciunul).Cum pot sa rezolv problema asta?(precizez ca am router si pe laptot netul merge si in browser dar pe pc nu)

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai router cum ai netul direct prin cablu?

| ElektroBoom a răspuns (pentru K0sti):

Probabil face conexiune fizica intre laptop si router.Eu asa fac ca sa am o viteza mai mare si mai stabila la internet.

| K0sti a răspuns (pentru ElektroBoom):

Pai si trebuie sa presupunem noi? happy Greu cu limba romana!