| piciuk a întrebat:

Deci am o problema mare cu firma asta de la Romtelecom. eu am internetul bagat si la tara si casa mea este putin mai departe de strada. tot timpul am avut probleme cu netu acolo pica des, adica din 5 in 5 min mi s-a schimbat modemul prin decembrie anul trecut si de 2 saptamani pica intr-una. am facut nenumarate reclamatii s-au trimis echipe ca acum sa ma trezesc ca dupa ce ca aveam viteza mica la net adica 2 Mb sa imi scada la 1 Mb pe motiv ca asa nu o sa mai pice. e ok sa faca treaba asta? nu cumva trebuia sa maresc viteza ca sa nu mai pice?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Foloseste cu incredere:
http://www.anpc.gov.ro/....../index.php

| 334499 a răspuns:

Desfiinteaza contractulwinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! renunta la abonament draguta cautati alti abonatori care chiar sa mearga

| piciuk explică:

Problema e ca nu prea vor ai mei sa renunt la contract, ca deh. zic ca e nevoie de fix la tara si nu strica nici netu, dar totusi la ce bani ia pe prostia aia de net, ar trebui sa imi mearga perfect, dar. nevoie mare sad si in plus acolo unde stau eu, e singura retea de internet.

| andreii2 a răspuns:

Tot de la romtelecom(clicknet) am si eu. 6 mb.
Am probleme de 2-3 ori pe an.Adica imi cade netu vreo 10 min.Doar atat.