| GoldwinNn a întrebat:

Deci am si eu o problema cu placa audio asa cred.Cand vb pe skype cu candva si daca vreau sa ascult muzica se aude la cel cu care vorbesc ca si la mine ...clar parca ar canta la el! Si cu microfonu am probleme ...nu ma aud cu cei care vorbesc foarte bine si i nou frate! Eu cred ca problema e de la placa video!

2 răspunsuri:
| GoldwinNn explică:

Pai pot sa si scot mufa din spate de la comp a microfonului si tot aude muzica cel cu care vorbesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e o chestie de logica: Daca tu vorbesti cu pe skype cu cineva si pui muzica, e logic ca aceea muzica sa fie,, auzita" de microfon si redata de boxe, de unde si senzatia ca se aude de la el.
In al doilea rand vezi ca nu are nicio treaba placa video! (Da, chiar asa ai scris!)